products

Przemysłowy żelatynowy klej do wysokich temperatur / twarda książka Przemysłowy gorący klej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Wellmark
Numer modelu: GC545
Minimalne zamówienie: 3000 kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 25 kg / karton, 1ton / paleta
Czas dostawy: 1 tydzień
Możliwość Supply: 600ton / miesiąc
Szczegóły informacji
Kolor: Jasny bursztyn Głównym surowcem: Żelatyna przemysłowa
Nazwa handlowa: Wellmark Użycie: sztywne pudełko i oprawianie książek, książka w twardej oprawie, pudełko na prezent, pudełko kartono
Maszyna do aplikacji: W pełni automatyczna maszyna o średniej i wysokiej prędkości Pakiet: 2,5 kg / worek, 25 kg / karton lub na żądanie
Prędkość na sucho: Szybkoschnące Miejsce pochodzenia: Dongguan China (Mainland)

opis produktu

Przemysłowy żelatynowy klej do wysokich temperatur / twarda książka Przemysłowy gorący klej

Opis produktu

Ten produkt na bazie żelatyny ze skrobią kukurydzianą jako głównym surowcem, to przemysłowe szybkoschnące, szybkie kleje topliwe stosowane są głównie w zmechanizowanej produkcji skrzynek na książki w przemyśle opakowań papierowych. Kiedy wykonujemy dobrej jakości sztywne pudełka, najpierw musimy przygotować papier i karton, a następnie użyć naszego gorącego galaretki kleju umieszczonego w zbiorniku kleju automatycznej maszyny do klejenia lub automatycznej maszyny do produkcji sztywnych pudełek, aby go podgrzać, a następnie najpierw przykleić papier i umieść pudełko na papierze okładkowym, owijając i składając w pudełka, po dobrze wypchnięciu pęcherzyków powietrza i otrzymaniu pięknego Sztywnego pudełka itp.

Klej żelowy jest tak przezroczysty jak żelki. Różnica polega na tym, że galaretka nie ma elastyczności, a galaretka jest elastyczna. Wygląda jak galaretka. Wszyscy lubią to nazywać galaretką. Pektynę można również nazwać gumą Guwei / granulowaną gumą / usuwalną gumą / utrwaloną gumą / okrągłą gumą / przezroczystą gumą bezszwową. W rzeczywistości ta sama galaretka jest nietoksyczna, bez smaku i bez pozostałości. Nie pozostawia żadnych pozostałości i nie uszkadza powierzchni po użyciu. Jest powszechnie stosowany w opakowaniach produktów przemysłowych. W szczególności tymczasowe opakowanie do rąk klienta, a następnie demontowane bez uszkodzenia powierzchni, bez pozostałości, powierzchnia kleju może być utrzymywana w czystości i może być używana wielokrotnie. Materiały użyte do wyrobu galaretki i opakowania są następujące: [powierzchnia szklana] [powierzchnia papieru] [powierzchnia drewna] [powierzchnia z tworzywa sztucznego] [powierzchnia gąbki] [sosna wodna] [styropian z tworzywa sztucznego] [materiał metalowy] [tłoczona cząstka] [PvC ] [powierzchnia tkaniny] = = odpowiedni zakres obejmuje: [mocowanie tkaniny na ścianie] [załącznik do drukowania] [pozycjonowanie papieru i PCV] Pozycjonowanie prezentów [Wklejanie rękodzieła] [Wklejanie zabawek] [Ogrodnictwo] [Tymczasowe wklejanie kart kolorów i folii] [Mocowanie książek i załączników okresowych] [Stałe eksponaty] [Szyldy] itp. Kolor galaretki jest przezroczysty! Jest gotowy do użycia! Shift bez śladu! Brak uszkodzeń powierzchni. Ponadto po rozdzieleniu nie pozostaną resztki kleju na klejach i nie nastąpi uszkodzenie powierzchni klejów. Ma pięć rodzajów lepkości: 1: bardzo niska lepkość - najlepsze pozycjonowanie z jednorazowym tymczasowym mocowaniem 2: niska lepkość - pozycjonowanie z tymczasowym opakowaniem 3: średnia lepkość - pozycjonowanie z tymczasowym opakowaniem 4: wysoka lepkość - może być ustalona na długi czas 5: super lepkość - może być trwale utrwalony i ogólnie przechowywany w temperaturze pokojowej od 10 stopni do 40 stopni, może być. Temperatura wynosi 70 stopni.

Specyfikacja

kolor status Solidna treść lepkość prędkość Temperatura mięknienia Uszczelka Temperatura przechowywania Trwałość przechowywania
bursztynowy żółty struktura blokowa 55 ± 1% 3500 ± 50 cps

≦ 30

Case / min

40 ℃

25 kg

/ kartony

5-28 ℃ 6 miesięcy

Sposób nakładania produktu


ten rodzaj kleju jest normalnym zastosowaniem do wszelkiego rodzaju automatycznych maszyn do klejenia lub automatycznych maszyn do produkcji sztywnych pudełek do tworzenia różnych sztywnych pudełek i oprawiania książek, itp.

Metoda użycia


przy użyciu umieść ten klej w zbiorniku kleju w maszynie i dodaj 5% -10% gorącej wody, ustaw temperaturę wody w zbiorniku kleju w maszynie między 70 a 80 centymetrów. Po odczekaniu całkowitego stopienia kleju mieszana guma jest w tym samym stanie i płynności co woda, gwarantując jednocześnie, że jej lepkość jest odpowiednia do lepkości wymaganej do produkcji. Następnie można go wyprodukować.

cechy produktu

Klej ten nadaje się do szybkiej produkcji i użytkowania maszyn

Ten klej ma dobrą lepkość do różnych powierzchni papieru

Ten klej jest łatwy do czyszczenia i bezzapachowy

Ten klej można pokryć cieńszym klejem na papierze

Ten klej ma dobrą płynność na klejonym bębnie

Nasze Usługi

1. Serwis przedsprzedażny

Wsparcie w zakresie zapytań i konsultacji.
Przykładowe wsparcie testowania.
Zobacz naszą fabrykę.

2. Obsługa posprzedażna

Szkolenie dotyczące instalacji urządzenia, szkolenie dotyczące obsługi urządzenia.
Inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą.

3. Gwarancja

Zapewniamy 3 miesiące gwarancji. Podczas gwarancji zapewniamy bezpłatne wsparcie techniczne i bezpłatne normalne części zamienne do wymiany, z wyjątkiem uszkodzeń spowodowanych przez człowieka. Możemy udać się do twojego kraju, aby debugować maszynę, gdy masz pytania, których nie można rozwiązać, ale musisz zapłacić naszemu inżynierowi 100 usd / dzień .

Czekamy na długoterminową współpracę z klientami, zapewniamy najlepszą obsługę i obsługę posprzedażną dla wszystkich naszych klientów.

Nasze wystawy

Byliśmy na co najmniej trzech wystawach zamorskich każdego roku, aby pokazać nasze produkty klientom, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na wystawach.

http://mao.ecer.com/photo/rigidbox-machine/editor/20181210122243_17183.jpg

Pakowanie i wysyłka

Pakowanie za pomocą kantonów, a następnie układanie na paletach w celu wysyłki.

Szczegóły kontaktu
Janey

Numer telefonu : +8613532845518

WhatsApp : +13713171508