aboutus

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Importer
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki: Wellmark
Ilość pracowników: 130~150
Coroczne wyprzedaże: 6000000-15000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 50% - 60%
O nas
Wprowadzenie

Wellmark Packaging Co., Ltd. jest profesjonalnym dostawcą maszyn pakujących i materiałów opakowaniowych, zajmującym się wysokowydajnymi, wysokiej jakości maszynami pakującymi o zrównoważonym rozwoju. Została założona w 2007 roku, a fabryka znajduje się w dzielnicy Wanjiang w prowincji Dongguan w prowincji Guangdong.


Filozofia biznesu: Zapewnienie dobrej wydajności kosztowej produktu z doskonałym innowacyjnym technicznym; do obsługi klienta z wysoką starannością. szczerze współpracować z klientami w celu tworzenia wartości, tworzenia wspólnoty interesów i wykorzystania jej jako długoterminowego rozwoju.

Polityka jakości:
Najlepsza jakość, najlepsza obsługa, zadowolenie klienta.


Maszyna do pakowania: Automat do produkcji sztywnych pudeł, półautomatyczne maszyny ze sztywnym pudełkiem. Półautomatyczna linia do produkcji twardych okładek, automatyczna maszyna do wklejania naroży, automat do karbowania, automatyczna maszyna do składania kartek i maszyna do pakowania w okrągłe pudełka itp.

Materiały do ​​pakowania: klej Hotmelt, klej do gorącej galaretki, klej zwierzęcy, klej żelatynowy, klej PSA, klej EVA, taśma termotopliwa, taśma PET, taśma OPP, taśma PVC, taśma papierowa, taśma do spinania ect.

Nasza maszyna pakująca i materiały są szeroko stosowane w przemyśle poligraficznym i opakowaniowym, zwłaszcza w wyrobach papierniczych, takich jak: Pudełko na prezenty, Pudełko na biżuterię, Sztywne pudełko, Torba na prezenty, Książka Deluxe, Książka w twardej oprawie, Teczka na segregatory, Pudełka na herbatę, Pudełka na czerwone wino, Pudełka do książek, pudełka okrągłe i tak dalej.


Współpracuj z Wellmark Packaging Co., Ltd. Dołącz do rąk do zrównoważonego rozwoju światowego przemysłu opakowaniowego.

Historia

Wellmark Packaging Co., Ltd. jest profesjonalnym dostawcą maszyn i materiałów do pakowania, zajmującym się wysokowydajnymi, wysokiej jakości maszynami i materiałami do pakowania o zrównoważonym rozwoju. Została założona w 2007 roku, a fabryka znajduje się w dzielnicy Wanjiang w prowincji Dongguan w prowincji Guangdong.

W ciągu ostatnich 10 lat, zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klientów w procesie produkcyjnym, opracowujemy odpowiednie maszyny i urządzenia do produkcji pudeł, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu różnych problemów w produkcji oraz zapewnić wydajność i wartość produkcji, rozwijać się i rozwijać wraz z klientami oraz promować proces automatyzacji przemysłu. takie jak nasza automatyczna maszyna do produkcji sztywnych pudełek, szybka zmiana rozmiaru formy maszyny do formowania pudełek, wielofunkcyjne automatyczne urządzenie do klejenia i pozycjonowania pudełek i etui na twardą książkę. Automatyczna maszyna do wklejania rogów. Automatyczna maszyna do żłobienia.

Nasze kleje topliwe i fabryki taśm opracowały również wiele różnych rodzajów produktów, zgodnie z faktycznymi potrzebami produkcyjnymi klientów w ciągu ostatnich 10 lat, pomagając klientom poprawić jakość i wydajność produkcji, tak aby klienci mogli uzyskać optymalną wartość wyjściową i zyski. jako klej Hotmelt, klej do gorącej galaretki, klej zwierzęcy, klej żelatynowy, klej PSA, klej EVA, taśma termotopliwa, taśma PET, taśma OPP, taśma PVC, taśma papierowa, taśma do spinania ect.

Zawsze dostosowywaliśmy się do faktycznych potrzeb klientów jako kierunku badań i rozwoju produktów, dostarczania wysokiej jakości produktów i usług oraz wspólnego postępu z klientami i wspólnie promowaliśmy postępy w branży.

Usługa

Nasze Usługi

1. Usługa przedsprzedażna:

Wsparcie w zakresie pytań i konsultacji.
Przykładowe wsparcie testowania.
Zobacz naszą fabrykę.

2. Obsługa posprzedażna

Szkolenie dotyczące instalacji urządzenia i szkolenia w zakresie obsługi urządzenia.
Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą.

3. Gwarancja

Zapewniamy 12 miesięcy gwarancji. Podczas gwarancji zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną i bezpłatne normalne części zamienne do wymiany, z wyjątkiem szkód spowodowanych przez człowieka. Możemy udać się do Twojego kraju, aby przeprowadzić debugowanie maszyny, gdy masz pytania, których nie możesz rozwiązać, ale musisz zapłacić 200 USD dziennie naszemu inżynierowi .

Czekamy na długoterminową współpracę z klientami, zrobimy najlepszy serwis i serwis posprzedażowy dla wszystkich naszych klientów.

Najlepsza jakość naszych produktów, najlepsza obsługa dla naszych klientów, odzyskanie całej naszej satysfakcji klienta.

Zawsze dostosowywaliśmy się do faktycznych potrzeb klientów jako kierunku badań i rozwoju produktów, dostarczania wysokiej jakości produktów i usług oraz wspólnego postępu z klientami i wspólnie promowaliśmy postępy w branży.

Nasz zespół

Dysponujemy profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym, który opracowuje nowe produkty w celu zaspokojenia potrzeb klientów, pomaga klientom w poprawie jakości i wydajności produkcji oraz zwiększa konkurencyjność branży.

Posiadamy wydajny zespół produkcyjny do produkcji wysokiej jakości sprzętu i materiałów dla naszych klientów do produkcji i użytkowania.

Zespół kontroli jakości zawsze najlepiej zarządza naszą jakością produktu.

a także nasz profesjonalny zespół ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej, aby w porę komunikować się z klientami, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu różnych problemów.

Szczegóły kontaktu